Bierzemy udział w Pyrkonie 2017!

Już w przyszły piątek 28.04.2017r. rozpocznie się co roczny Festiwal Fantastyki. Będzie on trwał trzy dni i właśnie przez tyle będzie tam jeden z redaktorów naszej strony. Jak wiecie nie brak tam atrakcji oraz niesamowitych wrażeń. Tak, więc będzie się działo i w tym miejscu na każdego czeka cała masa ciekawych rzeczy. Podczas konwentu nasz redaktor ma parę planów, które zamierza tu przedstawić. Mianowicie będzie można liczyć na relację z całego konwentu, po jego zakończeniu. Czekają tam na nas „pyrgoście’, wiele bloków programowych, wystawcy, cosplaye i wiele, wiele innych.

Będą to dla mnie bardzo długie 3 dni w Poznaniu, gdzie w sumie dużo razy nie byłem. Ale spokojnie, może się nie zgubię. Bardzo lubię duże miasta, a Poznań (miasto doznań) własnie taki jest. Jak już zostało powiedziane, zamierzam stworzyć całą relację z tego wydarzenia. Osobiście zamierzam zebrać jak najwięcej materiału, który będę mógł wam przedstawić w formie filmu. Mam nadzieję, że mi się uda oraz powstanie z tego coś fajnego. To będzie dla mnie taki duży pierwszy raz *trzymajcie kciuki*. Oby nie dopadło mnie jakieś zrządzenie losu lub złośliwość rzeczy martwych. Warto będzie zwrócić szczególną uwagę na duże rzeczy czy wydarzenia, ale nie zapominajmy także o tych małych. Już sam teaser jest bardzo fajny i zapowiadający wiele zabawy.

Staram się być w pełni przygotowany. Mam już zainstalowaną pomocną aplikację – Eventory, która ma być mi służyć przez te parę dni. Oraz nadzieję, że się sprawdzi i rzeczywiście dzięki temu nie przegapię żadnej ciekawej atrakcji. Może uda mi się urozmaicić o parę rzeczy spoza samego Pyrkonu, czyli z miasta. Ale nic nie obiecuję – ponieważ może mi na to zabraknąć czasu. Zobaczymy. Nikt nie wie co tak właściwie na nas czeka, ale jedno jest pewne. Zapowiada się intensywny weekend z fantastką w roli głównej. Jestem przekonany, że uda mi się ująć wszystko, co sobie zaplanowałem, a potem wam to pokazać. Nie będę zdradzać nic poza tym, bo jak już mówiłem przymierzam się do tego po raz pierwszy i nie mam pojęcia, co z tego wyjdzie. Jedynie co mogę zagwarantować to, to że będę się starać, by wyszło jak najlepiej. Najważniejsze to o niczym nie zapomnieć i dobrze się bawić!

 

Możecie pisać w komentarzach na co mam zwrócić uwagę, co byście chcieli zobaczyć, a także wszelkie pytania lub prośby. Zachęcam do pisania, to bardzo mi pomorze, no i się przyda. W szczególności będzie mi bardzo miło jeśli podoba wam się taki pomysł. Teraz lecę się przygotować. W końcu zostało już tylko 7 dni!
Pozdrawiam, Nantail

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*