Bierzemy udział w Warsaw Comic Con!

Z radością ogłaszamy, że będziemy uczestnikami pierwszego w Polsce Comic Conu, który będzie miał miejsce w Warszawie 1 – 4 czerwca 2017!  Także dla naszej redakcji będzie to pierwszy tak duży wyjazd. Planujemy zrobić specjalnie dla was różnego typu relacje oraz przygotować parę materiałów prosto z konwentu. W końcu będziemy tam, gdzie znajdą się jedne z największych gwiazd seriali, pisarze oraz twórcy z wielkiego świata. Czeka nas cała masa wrażeń między innymi w strefach Star Wars czy Gry o Tron. Oczywiście nie może zabraknąć niezwykłych Cosplay’ów, miłośników fantastyki jak i najważniejszej rzeczy, czyli wszelkiego typu komiksów wraz z ich autorami.
To dla nas trochę stresujące wydarzenie, ponieważ mimo naszych dokładnych planów oraz wytycznych jakie udostępnia nam główna strona Comic Conu – jesteśmy podekscytowani jak nigdy. Jeszcze chyba sobie nie zdajemy sprawy, że naprawdę tam będziemy. Liczymy na świetną zabawę i wspaniałych ludzi, a to jest więcej niż pewne. Każdy konwent jest wspaniałym wydarzeniem. Jak dużo zdołamy zobaczyć i zrobić? Przekonamy się dopiero na miejscu. Jesteśmy dobrej myśli i mamy nadzieję, iż tak pozostanie. Dobrze wiemy ile wysiłku będzie nas to kosztować, wiemy ile mamy do zrobienia – ale nie zapomnimy naszego głównego celu podróży. Życzymy tego każdemu uczestnikowi, bo najważniejsze to dobrze się bawić!
 .
Jesteśmy już przygotowani i w pełni gotowi do działania. Plan atrakcji jest nam już dobrze znany i nie ma opcji żeby cokolwiek umknęło naszym oczom, a w szczególności obiektywom. Choć mamy niewielkie wątpliwości co do naszych planów to myślimy pozytywnie – bo grunt to dobre nastawienie. Harmonogram także jest bardzo przydatny, by wybrać najbardziej interesujące nas wydarzenia. Wszystko sobie już zapisaliśmy. A plan posłuży nam jako mapa niezliczonych atrakcji – nie raz z niej będziemy korzystać. Każdy przeżyje tam coś niesamowitego i znajdzie coś dla siebie!
 .
 .
Na chwilę obecną wiemy tylko jedno. Zapowiada się niezwykłe wydarzenie, które zapisze się w naszej pamięci na bardzo długo. Wkrótce znajdziemy się w samym centrum Polski, w jej stolicy. A stamtąd ruszymy do docelowego miejsca.

   Najbardziej wyczekiwane

  1. Strefa Gwiazd
  2. Festiwal Cosplay
  3. Strefa Gry o Tron
  4. Wikingowie
  5. Rzuć kostką
  6. LEGO – Zbudujmy to!
  7. Comic Con Kids
  8. Moc atrakcji
  9. Pomóż nam pomagać!
  10.  Aleja Nauki

 

 

Więcej na:

NEWS

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*