Oficjalny opis fabuły serialu „Wiedźmin”

Netflix podkręca tempo swojego projektu dotyczącego nowego serialu Wiedźmina. Pojawiła się pierwsza informacja odnosząca się do fabuły, dotycząca nowej produkcji, która spowodowała niesamowity szum dwa tygodnie temu, o czym możecie przeczytać tutaj. Wszyscy fani twórczości Andrzeja Sapkowskiego dostali „gęsiej skórki” na wieść, że w końcu doczekają się wymarzonej ekranizacji przygód swojego ulubionego bohatera, jakim niewątpliwie stał się Wiedźmin.
Sam opis na razie jest szczątkowy i nie mówi nam zbyt wiele, to jednak jest potwierdzeniem, że Netflix bierze bardzo poważnie nowy projekt. Sam zarys brzmi tak:

Niekonwencjonalna rodzina jednoczy się w walce o prawdę w niebezpiecznym świecie.

Cykl autorstwa Andrzeja Sapkowskiego cieszy się ogromną popularnością nie tylko za sprawą samych książek, ale także dzięki serii gier, która obiegła cały świat. Cieszy się ona nie tylko w samej Polsce, ale również jest liczącym się produktem za granicą. Przez anglojęzycznych recenzentów Wiedźmin został przyjęty bardzo pozytywnie, uzyskując średnią wynoszącą 81,57% maksymalnych ocen według agregatora Game Rankings i 81 na 100 punktów według Metacritics. Recenzenci chwalili między innymi oprawę audiowizualną.
Jak widać powstanie serialu o przygodach Geralta z Rivii to była tylko kwestia czasu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*