ONE-PUNCH MAN: Sezon 2 – w produkcji!

Zwiastun drugiego sezonu One Punch Man zdaje się być coraz bliżej. Od jesiennego festiwalu („Fall Festival„) wiemy, że kontynuacja oparta na mandze Superhero Web napisanej przez ONE oraz ilustrowanej przez Yusuke Murata z całą pewnością nastąpi w najbliższym czasie, a co za tym idzie wkrótce powinna zostać ogłoszona dokładna data premiery.

 

Wiele osób nadal nie wie co takiego przyciąga nas do gościa, który rozwala wszystkich jednym uderzeniem. „To przecież nudne”, „bezsensu takie coś”, „niby co w tym miałoby być fajnego” – to najczęstsze opinie kiedy ktoś jeszcze nie oglądał tego anime, a widzi masę komentarzy dziwiąc się czemu to stało się tak popularne. Osobiście mam jedną krótką i niepodważalną odpowiedź jaka nie pozostawia żadnych wątpliwości: „Obejrzyj, a się przekonasz”.

 

Do debiutu zostało jeszcze trochę czasu – to kwestia jednego lub dwóch sezonów – niestety jeszcze nie doczekaliśmy się zwiastuna ale za to mamy coś, co pokazuje, iż kolejny sezon z miesiąca na miesiąc staje się gorącym tematem i z pewnością, gdy tylko pojawi się oficjalna informacja dobiegnie ona do każdego zainteresowanego. Na chwilę obecną mamy świeżą zapowiedź płyty z Dramą, która ma już swoją datę i zadebiutuje 27 września. Może właśnie w tym dniu dowiemy się czegoś więcej na temat One Punch Man, bo w końcu to idealna okazja żeby dobrze rozgłosić koleją informację lubianej i popularnej serii.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*