N.O.I.R – patronat medialny

Świat kina to nie tylko wielkie gwiazdy, których twarze rozpoznawalne są na całym świecie. To nie wielkie dystrybucje, które mają przepełnione portfele. Prawdziwe kino tworzą ludzie z pasją, umiejący zrobić dla niego praktycznie wszystko poświęcając swój czas i życie, aby móc pokazać coś nowego światu. Tak samo, jak starsze budynki potrzebują remontów, aby się nie zawalić, tak samo kino potrzebuje nowych filarów, którymi są młodzi twórcy. To właśnie oni stanowią przyszłość tego świata i to w nich wszyscy pokrywamy nadzieję. Jest nam niezmiernie miło, że i my będziemy mogli uczestniczyć w projekcie młodych ludzi, którzy swoją pasję i pomysły chcą pokazać szerokiej publiczności. W tym celu objęliśmy patronat medialny nad filmem „N.O.I.R.”

„N.O.I.R.” to krótkometrażowy projekt filmowy zainspirowany klimatem kina z lat 40-tych w USA, jak również światem gier komputerowych  – „Wolf Among Us” oraz „Bioshock Infintite: Burial at Sea”. Pieczę nad wszystkim trzyma Michał Rożenek, który podpisuje swoją twórczość, jako „Fenrir FilmArt”. Studiuje na kierunku teatrologicznym na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie, a sztuka nie jest dla niego obca.

Na chwilę obecną nie znamy jeszcze dokładnej daty rozpoczęcia zdjęć, ponieważ stworzenie czegokolwiek wiąże się z kosztami. Żyjemy w takich czasach, że ciężko jest otrzymać cokolwiek za darmo. Do nakręcenia filmu potrzebują sprzętu oświetleniowego oraz filmowego. Każdego, kto zechce wesprzeć projekt, zapraszam na stronę zbiórki projektu, którą znajdziecie tutaj. Będę Was informować na bieżąco o postępach prac. Odsyłam również na fanpage filmu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*